Macrame 5mm: Lengte: 100m | gewicht: ~ 660 gram | Dikte 5mm | 120 draden
Het Bobbiny Macramé triple twist 5mm katoen koord is een driedubbel gedraaid koord wat bestaat uit 3×40 draden. De twist geeft het garen een extra stoer uiterlijk. Met dit garen kan je eventueel ook haken of breien in tegenstelling tot het single twist garen.
Het super zachte koord knoopt fantastisch en is niet getwijnd. Daardoor krijg je mooie golfende franjes als je ‘t uitkamt. Ook dit koord is helemaal vervaardigd van 100% gerecycled katoen.
Het is uitstekend geschikt voor de mooiste wandhangers, plantenhangers, tassen en handgeknoopte kussens.
Dit garen voldoet aan de strengen eisen van STANDARD 100 OEKOTEX waarmee gegarandeerd wordt dat het vrij is van stoffen die de gezondheid & het milieu kunnen schaden.
De binnenspoel waar het garen omheen gewikkeld zit is gemaakt van 100% gerecylced papier en biologisch afbreekbaar.
© 2023 www.hetbrokantje.nl - Powered by Shoppagina.nl